Spasioc na bazenu (m/ž) - Hamburg, Njemačka
Potrebni spasioci s iskustvom za rad na bazenu (m/ž) u Hamburgu s iskustvom.
Provjera plivačkih sposobnosti bit će organizirana u terminima: 15.3.2020., 5.4.2020. i 26.4.2020.

spasioc

Opis posla:
- spasilački posao na gradskim bazenima (unutarnjim i vanjskim)
- održavanje higijene bazena i oko bazena
- pomoć oko organizacije događaja na bazenima

Uvjeti:
- posjedovanje valjane licence za spasioca
- položen tečaj za prvu pomoć ne stariji od 2 godine
- odlična fizička kondicija
- izuzetno dobar plivač
- spretan u rukovanju opremom za spašavanje
- poznavanje njemačkog jezika na razini komunikacije (minimalna razina B2)

Nudimo:
- stalni radni odnos
- puno radno vrijeme, 40 sati tjedno
- 2 slobodna dana u tjednu
- organiziran smještaj
- fiksna plaća 2200 eura brutto
- prekovremeni rad 25%
- rad nedjeljom 50%
- rad praznicima 100%

Prijaviti se možete slanjem životopisa na mail katia.bozeglav@myfides.eu sa naslovom "Spasioc na bazenu"
Informacije na +385 091 38 38 329

Datum objave: 04.03.2020.
Objavljeno u kategoriji: Sigurnost i zaštita
Lokacija posla: Njemačka
Minimalno iskustvo: 2 godine
Potreban broj djelatnika: 5